Oświadczenie

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że w Restauracji Pod Jesiotrem nie będzie możliwości spożywania dań na miejscu, natomiast będziemy świadczyć usługi polegające na przygotowaniu i podawaniu potraw na wynos.

Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie pod numerami telefonów: 52 384 44 03, 502 823 376 w godzinach od 10:00 do 18:00, od poniedziałku do niedzieli.

Uroczystości zaplanowane na najbliższe dwa tygodnie nie odbędą się. Wspólnie z Państwem ustalamy inne terminy realizacji.

Hotel Pod Jesiotrem prowadzi swoją działalność. W obecnej sytuacji pracujemy z zachowaniem zalecanych zasad sanitarnych. Zgodnie z rekomendacją Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, śniadania i posiłki dla gości hotelowych pozostają bez zmian. W dalszym ciągu świadczymy usługi hotelowe dla gości w delegacji podczas ich podróży służbowych.

Nasza recepcja jest dostępna od 7:00 do 21:00. Telefony do recepcji: 52 384 44 03, 502 823 376.

Powyższe zasady funkcjonowania obowiązywać będą zgodnie z wyżej wymienionym rozporządzeniem. Na bieżąco będziemy Państwa informować o aktualnej sytuacji.

Wspólnie przestrzegajmy zasad higieny i bezpieczeństwa. Dbajmy o siebie i swoich bliskich.

Życzymy Wszystkim dużo zdrowia !

Zespół Hotelu i Restauracji Pod Jesiotrem.

 

 

Napisz do nas

Jeśli chcesz żebyśmy się z Tobą skontaktowali zostaw nam wiadomość - oddzwonimy!

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt