Hotel

P

lanując podróż służbową lub prywatną zastanawiasz się, gdzie zrobić postój, dobrze zjeść, przenocować i efektywnie odpocząć. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podróżnych stworzyliśmy Hotel i Restaurację Pod Jesiotrem.

Dlaczego pod jesiotrem..?

A dlaczego nie, skoro jesiotr to ryba wędrowna, występująca w wodach Bałtyku oraz wędrująca polskimi rzekami, przyjaźnie usposobiona, lubiąca spokój i żyjąca w zgodzie z naturą.

Hotel Pod Jesiotrem to miejsce dla wędrowców.

Przekazujemy do Państwa dyspozycji nowoczesny obiekt z przyjazną atmosferą.

Tutaj mieści się również wyjątkowa  restauracją „Pod Jesiotrem”, która kusi licznymi daniami nie tylko z jesiotra. Aczkolwiek warto zjechać nawet kilkanaście kilometrów z obranej trasy, aby skosztować naszego rarytasu, jakim jest jesiotr oraz pyszna zupa Jesiotranka.

Dumnie podkreślamy fakt, iż w naszej kuchni czerpiemy z dziedzictwa kulinarnego Pomorza i Kujaw.

Hotel Pod Jesiotrem zlokalizowany jest na Pałukach, w spokojnej miejscowości Zdziersk koło Łabiszyna przez który przebiega droga wojewódzka nr 254.

Dawny budynek Spółdzielni Kółek Rolniczych został w pełni odrestaurowany i zaadaptowany na hotel z salą konferencyjną i  restauracją. To miejsce, któremu nadaliśmy nowe znaczenie i nowy charakter. W przygotowanie tego hotelu  włożyliśmy dużo serca i twórczego zapału. Starannie budujemy dobre relacje z naszymi gośćmi, którzy mogą u nas zaczerpnąć garść pozytywnej energii.

Pod Jesiotrem
Hotel
i restauracja

Z

apraszamy zarówno tych, którzy chcą odpocząć po intensywnym dniu pracy, jak i turystów szukających chwili ciszy w przyjaznej atmosferze.

Nasz hotel, restauracja i nasze pokoje

Napisz do nas

Jeśli chcesz żebyśmy się z Tobą skontaktowali zostaw nam wiadomość - oddzwonimy!

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt