Okolica

jk-2632
img_8052

Hotel i Restauracja Pod Jesiotrem – Co ciekawego w okolicy?

H

otel Pod Jesiotrem mieści się w Zdziersku k/Łabiszyna, na pięknym Szlaku Pałuckim oferującym wiele ciekawych atrakcji. Pałuckie krajobrazy zachęcają do bliższego poznania naszej okolicy, w której kryje się bogactwo licznych kompleksów leśnych, jezior jak i ciekawych zabytków, co czyni okolicę miejscem przyciągającym uwagę wędkarzy, miłośników grzybobrania, amatorów strzelectwa, zwolenników nordic walking oraz entuzjastów rowerowych jak i pieszych wycieczek.

Bez wątpienia każdy, kto do nas zawita znajdzie w pobliżu coś dla siebie.

Szczególnie polecamy wizytę w Młynie Łabiszyn, a miłośników przyrody zachęcamy do spaceru po Łabiszynie, gdzie przy Kościele św. Mikołaja znajduje się warty uwagi – pomnik przyrody „Dąb Jagiełły”.
W Lubostroniu, niedaleko Łabiszyna, mieści się zabytkowy zespół pałacowo-parkowy, który na pewno opłaca się zobaczyć.

W sezonie od kwietnia do października warto odwiedzić Harcerski Ośrodek Wypoczynkowy w Smerzynie, gdzie znajduje się również plaża i istnieje możliwość uprawiania różnych sportów wodnych, a miłośników nurkowania z pewnością zainteresuje Centrum Nurkowe w Piechcinie.

img_8067
img_8038-

Będąc z wizytą w okolicy nie sposób nie wybrać się na wycieczkę najpopularniejszym w tejże okolicy środkiem lokomocji – kolejką wąskotorową, która kończy swój bieg w Gąsawie. Ponadto zachęcamy do odwiedzenia Miasteczka Westernowego w Bożejewiczkach k/Żnina oraz prastarej osady w Biskupinie, przez którą wiedzie Szlak Piastowski.

Z większych miejscowości, do których mamy całkiem blisko, polecamy Bydgoszcz „miasto twarzą ustawione do rzeki”, Gniezno „Wielkopolskie miasto królów” i Toruń – jedno z najstarszych miast Polski, w którym urodził się sam Mikołaj Kopernik.

Takich nietuzinkowych punktów do zwiedzenia w naszym sąsiedztwie jest znacznie więcej – tym samym serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

Powędruj z nami! W Hotelu Pod Jesiotrem podzielimy się z Państwem listą pozostałych, równie ciekawych obiektów w okolicy – wszystko w zależności od Państwa zainteresowań

Napisz do nas

Jeśli chcesz żebyśmy się z Tobą skontaktowali zostaw nam wiadomość - oddzwonimy!

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt