Rekreacja

dsc_1279
dsc_1297
W

 obecnych czasach jakże wielu z nas spędza niezliczoną liczbę godzin w samochodzie, przemieszczając się z punku A do punktu B. W konsekwencji czego mamy coraz mniej czasu na zatroszczenie się o własne zdrowie, nie wspominając już nawet o drobnym odpoczynku dla ciała i ducha.

Dlatego w trosce o dobre samopoczucie swoich gości i promocję zdrowia, Hotel Pod Jesiotrem zachęca do skorzystania z ciekawej oferty rekreacyjnej.

Po długich godzinach jazdy samochodem, nieoceniona będzie każda minuta spędzona w Banii Pod Jesiotrem, która zapewni Państwu relaks i odprężenie oraz pozytywnie nastroi do kolejnego dnia, niezależnie jak ciężko się zapowiadającego.

Oferujemy Państwu drewnianą balię ze skandynawskiego thermo-świerku oraz saunę suchą opalaną drewnem. Szerzej znaną pod nazwą Ruska Bania.

dsc_1271
hpj-rower-2

Entuzjaści wycieczek rowerowych mogą – bez konieczności zabierania z domu własnego jednośladu – spędzić aktywnie czas w naszej okolicy, przemierzając niezliczone kilometry na rowerach,
które ma Państwu do zaoferowania Hotel Pod Jesiotrem.

Pracownicy Hotelu mogą polecić Państwu również najciekawsze, na Pałuckim Szlaku, ścieżki rowerowe. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Napisz do nas

Jeśli chcesz żebyśmy się z Tobą skontaktowali zostaw nam wiadomość - oddzwonimy!

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt